Sıkça Sorulan Sorular

Sempozyuma katılmak ücretli değildir. Katılımcılarımızı, belirlenen konu başlıkları çerçevesinde bildiri özeti yazıp darbesempozyumu@adu.edu.tr adresine göndermelerini bekliyoruz. Görevlilerimiz size mail yoluyla mutlaka cevap verecektir. Ayrıca katılımcılar sormak istedikleri tüm soruları darbesempozyumu.adu.edu.tr adresinde yer alan iletişim kısmındaki görevlilere sorabilirler.

Ulaşım-konaklama-iaşe masrafları, katılımcıların bizzat kendileri tarafından karşılanacaktır. Değerli katılımcılarımıza bu yönde yardımcı olmak için üniversitemizin anlaşmalı olduğu bazı konaklama yerlerinde katılımcılara özel indirim fırsatları sağlanacaktır.

Sempozyum, Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs Atatürk Kongre Merkezinde 28 Mayıs 2018 tarihinde yapılacaktır. Şehir dışından katılacak olan siz değerli katılımcılarımız için, belirlenecek noktalardan üniversitemize ait servislerle ulaşım sağlanacaktır.

Sempozyuma başvurmak için akademisyen olma şartı aranmamaktadır.

Sempozyumda sunulan bildiriler, belirlenen tarihe kadar tam metin halinde gönderildikten sonra kitap olarak basılacaktır.

Gönderilen özetler, “özet kitapçığı” formatında basılacaktır.

Program akışımız, tarafımıza gönderilen bildiri özetlerinin bilim kurulumuzca değerlendirilmesinden sonra konularına ve muhtevalarına göre tasnif edilerek farklı oturumlarda sunulmak üzere ayarlanacaktır. Programdan kısa süre önce program akışını sitemizden duyuracağız.