ULAŞIM

Havayolu: Sempozyumun düzenleneceği Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü, İzmir Adnan Menderes Havalimanından otoyol ile 110 km uzaklıktadır.
Havalimanından özel araç ile veya araç kiralayarak sempozyumun düzenleneceği ADÜ Merkez Kampüse ulaşılabilmekle birlikte, Havaş servisleri ile Aydın Merkez'e ulaşım sağlanmaktadır. Atlasjet yolcuları ücretsiz servisle Aydın şehir merkezine ulaştırılmakta, dönüş öncesi de havalimanına ücretsiz olarak transfer edilmektedir.
Ayrıca İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden demiryolu (TCDD) ile Aydın şehir merkezine ulaşılabilmektedir.
Havaş, Atlasjet servisleriyle veya demiryolu (TCDD) ile Aydın şehir merkezine gelen katılımcılar, şehir içi halk otobüsleriyle (2,10, 11, 14, 15, 16 ve 17 numaralı) veya taksiyle merkez kampüse ulaşım sağlayabilecektir.     

                  
Karayolu: İzmir, Muğla veya Denizli yönünden Aydın şehir merkezine gelecek katılımcılar, Forum Aydın AVM kavşağından ADÜ Merkez Kampüs tabelalarını takip ederek sempozyumun düzenleneceği kampüse ulaşım sağlayabilirler.                       
Şehirler arası otobüs yolculuğu ile ulaşımını sağlayacak yolcularımız Aydın otobüs terminalinden; 2,10, 11, 14, 15, 16 ve 17 numaralı şehir içi halk otobüslerinden biriyle  veya taksiyle merkez kampüse ulaşım sağlayabilecektir.

                     
Denizyolu: İzmir, Kuşadası veya Didim limanlarına ulaşacak katılımcılarımız buralardan Aydın şehir merkezine ulaşım sağlayabilir, tercih şekline göre seçecekleri ulaşım araçlarıyla merkez kampüse ulaşabilir.

 

Katılımcılar, sempozyum sitemizin iletişim kısmında yer alan görevlilerden ulaşım konusunda yardım alabilirler.